Marki dostępne na naturaj.pl
NEWSLETTER = rabat -10%
Zapisz się nasz Newsletter i uzyskaj rabat -10%!
Submit
Zapisując się akceptujesz Politykę prywatności.

 

Regulamin Kart Podarunkowych

 

Regulamin Kart Podarunkowych

 

1.Niniejszy Regulamin określa zasady emisji, rozprowadzania oraz realizacji Kart podarunkowych w sklepie stacjonarnym Naturaj naturalny sklep

2. Organizatorem, wystawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację Kart podarunkowych FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Jolanta Chodakowska-Malkiewicz z siedzibą w Gdańsku pod adresem 80-336, ul. Nadwodna 7/3, numer NIP 5841497154, REGON: 387915834

3. Adres korespondencyjny organizatora: ul. Świętojańska 71,81-389 Gdynia.

4. Nabywanie Kart następuje na podstawie odrębnych umów, tylko gotówką przy czym nabycie Karty oznacza akceptację zapisów niniejszego regulaminu. Nabywca i Okaziciel Karty zobowiązuje się do przestrzegania zapisów i zasad niniejszego regulaminu.

5. Wzory Kart, ich szata graficzna oraz sposoby zabezpieczenia określone zostały w Załączniku nr 1 stanowiącym integralną cześć niniejszego regulaminu.

6. Wystawca Kart ma prawo w każdym czasie wprowadzić zmiany w Załączniku nr 1 do niniejszego regulaminu oraz w samym regulaminie. Zmiany w Załączniku nr 1 wchodzą w życie z chwilą ich dokonania, zaś zmiany regulaminu w terminie ich opublikowania na stronie

7. Każda Karta może zostać zrealizowany tylko stacjonarnie w Naturaj naturalny sklep w Gdyni ul. Świętojańska 71 w terminie jego ważności, po jego zaakceptowaniu przez Kasjera, przy czym realizacji nie podlegają Karty podrobione, przerobione, wykorzystane uprzednio, uszkodzone (pomięte, podarte, sklejone, zabrudzone w sposób uniemożliwiający identyfikację), zszyte, podziurawione, z naniesionymi zapiskami.  

8. W Naturaj naturalny sklep do realizacji przyjmowane są tylko Karty ważne i określone w Załączniku nr 1.

9. Klienci mogą realizować Karty podarunkowe w ramach rozliczenia za zakupy w okresie ich ważności przy czym Karty nie są środkiem płatniczym.

10. Klient może dokonać płatności Kartą jedynie za zakupy, których minimalna wartość jest równa nominałowi Karty.

11. Karty nie podlegają wymianie na gotówkę, zaś okazicielowi Karty nie przysługuje prawo do otrzymania reszty w gotówce w przypadku gdy wartość towaru jest niższa od nominału Karty. Przy realizacji zapłaty za towar Okaziciel zobowiązany jest dopłacić różnicę gotówką lub kartą płatniczą akceptowaną przez Naturaj Sp.z o.o. albo zużycia kolejnej Karty (według swojego wyboru), gdy wartość towaru lub usługi jest wyższa niż nominał Karty.

12. Naturaj Sp.z o.o. zobowiązuje się, że jakość towarów dla Okaziciela Kart nie będzie mniej korzystna lub gorszej jakości niż dla osób rozliczających się z Naturaj naturalny sklep gotówką, kartą płatniczą lub innymi formami płatności. 

13. Niniejszy regulamin dostępny jest w sklepie stacjonarnym Naturaj naturalny sklep.

14. Postanowienia niniejszego regulaminu wchodzą w życie z dniem 01.12.2020 roku.

 

Gdynia, dn. 01.12.2020 r.

 

Załącznik nr. 1

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl