Marki dostępne na naturaj.pl

 

Regulamin Konkursu Orientana'21

Regulamin konkursu na Orientana '21

 

1. Organizatorem konkursu jest operator NATURAJ naturalny sklep —  NATURAJ Sp. z o.o, ul. Wyzwolenia 29, 83-425 Dziemiany, NIP 5851465428.

 

2. Konkurs przeprowadzony będzie w internecie na profilu Instagram - NATURAJ naturalny sklep https://www.instagram.com/naturaj.naturalny.sklep/ oraz na profilu Facebook NATURAJ naturalny sklep  fb.me/naturaj.naturalny.sklep

 

3. Czas trwania Konkursu 2-5.04.2021

 

4. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba posiadająca pełną zdolność prawną oraz posiadająca konto na Instagramie, bądź Facebooku.

 

5. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy oraz członkowie rodziny pracowników firmy.

 

6. Zadaniem konkursowym jest odpowiedzenie na pytanie w komentarzu pod Postem Konkursowy. Pytanie konkursowe to: Jakie masz swoje ulubione wiosenne rytuały? Każdy Uczestnik może wystawić jeden komentarz, w wypadku większej liczby brany pod uwagę będzie pierwszy komentarz.

 

8. Nagrodą w Konkursie dwa zestawy kosmetyków, w których znajdują się:

- Serum do twarzy Brahmi i Hialuron, 30 ml

- Krem do twarzy ze śluzem ślimaka, 50 ml

 

9. Zdobywcami nagród w Konkursie (1 zdobywca na na Instagramie + 1 zdobywca na Facebooku) jest Uczestnik, wybrany przez Komisję Konkursową w czasie trwania, który pod postem konkursowym na profilach Naturaj naturalny sklep umieści najciekawszą wypowiedź.

 

10. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje Komisję Konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.

 

11. Laureaci Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej poprzez oznaczenie ich w Poście Konkursowym do dnia 20 kwietnia 2021.

 

12. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, powiadomiony Laureat powinien potwierdzić pisząc wiadomość via Instagram/Messenger do NATURAJ naturalny sklep w terminie 3 (trzech) dni od dnia ogłoszenia wyników, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.

 

13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek utrudnienia związane z otrzymaniem informacji przez uczestnika, jeśli nie leżą one po stronie organizatora.

 

14. Nagroda zostaje odebrana przez osobę wygraną w sklepie NATURAJ naturalny sklep Gdynia, ul. Świętojańska 71 lub wysłana na koszt Uczestnika pod wskazany adres. 

 

15. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. Zm.)

 

16. Organizator oświadcza, że zbierane przez niego dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach przeprowadzenia konkursu i dostarczenia wygranej.

 

17. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Instagram, czy Facebook, ani z nimi związany.

 

18. Regulamin obowiązuje od dnia 2.04.2021

 

19. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do zmian treści Regulaminu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl