Marki dostępne na naturaj.pl
NEWSLETTER = rabat -10%
Zapisz się nasz Newsletter i uzyskaj rabat -10%!
Submit
Zapisując się akceptujesz Politykę prywatności.

 

Regulamin Wyzwania na Instagramie #naturalnaparasolka

Regulamin Wyzwania na Instagramie #naturalnaparasolka

 

1. Organizatorem Wyzwania #naturalnaparasolka jest operator NATURAJ naturalny sklep —  NATURAJ Sp. z o.o, ul. Wyzwolenia 29, 83-425 Dziemiany, NIP 5851465428.

 

2. Wyzwanie #naturalnaparasolka przeprowadzone będzie wyłącznie w internecie na profilach Instagram - NATURAJ naturalny sklep https://www.instagram.com/naturaj.naturalny.sklep/ oraz Alicja_testuje  https://www.instagram.com/alicja_testuje/ 

 

3. Czas trwania Wyzwania #naturalnaparasolka 1-8 września 2021

 

4. Uczestnikiem Wyzwania #naturalnaparasolka może być każda osoba posiadająca pełną zdolność prawną oraz posiadająca konto na Instagramie.

 

5. W wyzwaniu nie mogą brać udziału pracownicy firmy oraz członkowie rodziny pracowników firmy.

 

6. Zadaniem w wyzwaniu #naturalnaparasolka jest przygotowanie Instastories o wadach i zaletach swojego ulubionego kremu z filtrem przeciwsłonecznym. Aby organizatorzy mogli zobaczyć przygotowane Instastories należy oznaczyć na każdej grafice nazwę Wyzwania #naturalnaparasolka oraz @naturaj.naturalny.sklep i @alicja_testuje. Najciekawsze Instastories zostanie nagrodzone.

 

7. Tylko stories oznaczone #naturalnaparasolka mogą brać udział w Wyzwaniu #naturalnaparasolka. Organizator każde instastories oznaczone #naturalnaparasolka będzie przypinał w wyróżnionych relacjach na swoim profilu @naturaj.naturalny.sklep

 

8. Nagrodą Wyzwania #naturalnaparasolka jest krem do twarzy SPF 50 marki Eeny Meeny

 

9. Zwycięzca Wyzwania #naturalnaparasolka zostanie wybrany przez Organizatora oraz autorkę profilu na Instagramie @Alicja_testuje.

 

10. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Wyzwania #naturalnaparasolka, Organizator powołuje Komisję. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Wyzwania #naturalnaparasolka, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.

 

11. Laureat Wyzwania #naturalnaparasolka zostanie powiadomiony o wygranej poprzez oznaczenie go na Instastories do dnia 19 września 2021

 

12. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, powiadomiony Laureat powinien potwierdzić pisząc wiadomość via Instagram do NATURAJ naturalny sklep w terminie 3 (trzech) dni od dnia ogłoszenia wyników, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.

 

13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek utrudnienia związane z otrzymaniem informacji przez uczestnika, jeśli nie leżą one po stronie organizatora.

 

14. Nagroda zostaje odebrana przez osobę wygraną w sklepie NATURAJ naturalny sklep Gdynia, ul. Świętojańska 71 lub wysłana pod wskazany adres. 

 

15. Organizator oświadcza, że Wyzwanie #naturalnaparasolka nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. Zm.)

 

16. Organizator oświadcza, że zbierane przez niego dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach przeprowadzenia Wyzwania #naturalnaparasolka i dostarczenia wygranej.

 

17. Wyzwanie #naturalnaparasolka nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane, przeprowadzane przez serwis Instagram, ani z nim związane.

 

18. Regulamin obowiązuje od dnia 1.09.2021.

 

19. Organizator Wyzwania #naturalnaparasolka zastrzega sobie prawo do zmian treści Regulaminu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl