Marki dostępne na naturaj.pl

 

Regulamin konkursu na Dzień Dziecka- Sylveco

Regulamin konkursu na Dzień Dziecka - Sylveco 2021

 

1. Organizatorem konkursu jest operator NATURAJ naturalny sklep —  NATURAJ Sp. z o.o, ul. Wyzwolenia 29, 83-425 Dziemiany, NIP 5851465428.

2. Konkurs przeprowadzony będzie wyłącznie w internecie na profilach Facebook NATURAJ naturalny sklep  fb.me/naturaj.naturalny.sklep oraz Instargamie https://www.instagram.com/naturaj.naturalny.sklep/

3. Czas trwania Konkursu 1-3.06.2021

4. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba posiadająca pełną zdolność prawną.

5. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy oraz członkowie rodziny pracowników firmy.

6. Zadaniem konkursowym jest odpowiedzenie na pytanie "Twoje najmilsze wspomnienie z dzieciństwa" w komentarzu pod postem konkursowym.

7. Każdy Uczestnik może wystawić jeden komentarz, w wypadku większej liczby brany pod uwagę będzie pierwszy komentarz.

8. Nagrodą w Konkursie są 4 zestawy kosmetyków marki Sylveco dla Dzieci:

  • 1 płyn do Kąpieli
  • 1 pianka do mycia rąk
  • 3 kolorowe kule do kapieli

9. Zdobywcami nagród —  2 miejsca ex aequo na Facebooku oraz 2 miejsca ex aequo na Instargamie — w Konkursie są Uczestnicy, wybrani przez Komisję Konkursową w czasie trwania, który pod postem konkursowym na profilu Naturaj naturalny sklep umieszczą najciekawsze prace odpowiadające na konkursowe zadanie.

10. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje Komisję Konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.

11. Laureaci Konkursu (3 osoby) zostaną powiadomieni o wygranej poprzez serwis Facebook oraz Instargam na profilu NATURAJ naturalny sklep do dnia 14 czerwca 2021.

12. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, powiadomiony Laureat powinien potwierdzić pisząc wiadomość via messenger do NATURAJ naturalny sklep w terminie 3 (trzech) dni od dnia ogłoszenia wyników, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.

13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek utrudnienia związane z otrzymaniem informacji przez uczestnika, jeśli nie leżą one po stronie organizatora.

14. Nagroda zostaje odebrana przez osobę wygraną w sklepie NATURAJ naturalny sklep Gdynia, ul. Świętojańska 71 lub wysłana na koszt Uczestnika pod wskazany adres. 

15. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. Zm.)

16. Organizator oświadcza, że zbierane przez niego dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach przeprowadzenia konkursu i dostarczenia wygranej.

17. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

18. Regulamin obowiązuje od dnia 20.05.2020.

19. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do zmian treści Regulaminu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl